Regulamin

Regulamin określa informacje, oraz zasady korzystania z usług za pośrednictwem serwisu internetowego e-legalizacje.pl

USŁUGA

Usługa świadczona przez Serwis internetowy e-legalizacje.pl polega na przeprowadzenie procesu legalizacji obcokrajowca do pracy w Polsce oraz delegacji pracownika za granicę. Sporządzone dokumenty odsyłane są za pośrednictwem firmy kurierskiej lub Poczty Polskiej na adres Zamawiającego podany w formularzu zamówienia.

OPŁATY

Za każdy pakiet zamówienia pobierana jest opłata zgodnie z cennikiem zawartym na stronie e-legalizacje.pl, który szczegółowo określa całkowite opłaty.

TERMINY

Realizacja zamówień wynosi od 1 do 7 dni roboczych.  Po wysłaniu  dokumentów usługę uznaje się za zrealizowaną. Bez otrzymania oryginałów dokumentów aby poświadczyć ich oryginalność nie możemy zrealizować zamówienia. 

REKLAMACJE

Serwis e-legalizacje.pl nie bierze odpowiedzialności za opóźnienia w wykonaniu usług z powodu awarii systemów komputerowych oraz za opóźnienia przez firmę dostarczającą przesyłkę. Serwis nie bierze odpowiedzialności za błędne wypełnienie formularza zamówienia na stronie przez Zamawiającego. Legalizowane są tylko oryginalne dokumenty z pieczęciami wydane przez urzędy w Polsce.

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

Złożenie zamówienia w serwisie e-legalizacje.pl za pomocą formularza zamówienia, równoznaczne jest z zapoznaniem się i przyjęciem postanowień niniejszego regulaminu oraz akceptowaniu polityki prywatności zgodnie z przepisami RODO.

Przewiń na górę