Legalizacja Dokumentów

Legalizacja dokumentów – konsultacje online

Bez zbędnych formalności zalegalizujemy dokumenty w 1-2 dni i dostarczymy kurierem pod wskazany adres. Doradzimy co jest potrzebne i przeprowadzimy cały proces legalizacji. Zamów legalizację / apostille w MSZ następujących dokumentów:

Apostille w MSZ

Apostille stosuje się w przypadku dokumentów przetwarzanych w Państwa należących do tzw. konwencji Haskiej umożliwiającej międzypaństwowy obieg dokumentów. Dokumentu opatrzonego klauzulą Apostille nie trzeba poświadczyć w ambasadzie danego państwa. W państwa należących do konwencji dokumenty takie są uznawane jako uwierzytelnione i prawdziwe. Do państw można zaliczyć wszystkie kraje UE w tym Czechy, Słowacja, Szwecja, Norwegia, Szwajcaria, Finlandia, Austria, Niemcy, Francja, Grecja, Hiszpania, Portugalia, Rumunia, Horwacja, Włochy, Węgry, Luksemburg, Litwa, Łotwa oraz Rosja, Ukraina, USA.

Legalizacja natomiast wymagana jest dla krajów nie należących do konwencji i w tym przypadku zalegalizowany dokument należy dodatkowo poświadczyć w ambasadzie. Do krajów w których stosuje się legalizację należą m.in. Chiny, Korea Północna, Arabia Saudyjska, Iran, Irak, Kanada.

Legalizacja dokumentów przez Internet

Przewiń na górę